Триколісний велосипед для дитини з інвалідністю до 18 років через органи соціального захисту населення

Що потрібно батькам:

           Наші велосипеди знаходять своє призначення не тільки на заводах для перевезення дрібних вантажів, в містах і провінціях для прогулянок і господарського використання. Дуже часто нашими клієнтами стають люди і діти з обмеженими можливостями, тому ми беремо участь в державній програмі щодо забезпечення реабілітаційними засобами інвалідів, яка регулюється постановою Кабінету міністрів України від 05.04.2012р. №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, Переліку таких ЗАСОБІВ».

 

     Поспішаю повідомити Вам, що наш велосипед моделі Комфорт-NEW, обладнаний спеціальною спинкою з фіксаторами і лангетами для ніг - це прекрасний реабілітаційний засіб, який можна отримати безкоштовно через органи соціального захисту населення за місцем проживання (Управління соціального захисту населення або як звичніше багатьом - Собес) для дітей з інвалідністю до 18-ти років за державною програмою!

 

   Рекомендації щодо призначення: захворювання центральної нервової системи та опорно-рухового апарату. 

              Протипоказання стосовно призначення:

  • подвійна ампутація або захворювання верхніх кінцівок;

  • подвійна ампутація на рівні стегна;

  • психічні захворювання, що супроводжуються розладами поведінки;

  • стійкі, помірні та виражені порушення функції дихання на стадії декомпенсації;

  • супутні захворювання серцево-судинної, дихальної систем на стадіях декомпенсації та субдекомпенсації.

     

     Ви можете переглянути інформацію про наш велосипед ЗП.2-0-5-*-4-1-7-1.2.3.4-*-*-12.14.18-1.2.3-1.2.3.5-6 (модель Комфорт-NEW) Виробник ФОП "Білосвіт В.М." на сайте Министерства социальной политики Украины, щоб знати відповіді на запитання(якщо такі виникнуть) у лікарів або у працівників управлінь.

     

     Тому, дорогі батьки, а також і опікуни дітей з інвалідністю, у яких проблеми з опорно-руховим апаратом або центральною нервовою системою, телефонуйте нам для того, щоб дізнатися, як отримати наш велосипед безкоштовно і що для цього потрібно.         

     Також хочу сказати, що Управління соцзахисту населення по всій Україні проінформовані про цю програму і про нашу участь в ній.

    На завершення хотілося б подякувати кожному клієнту, який повірив в нас одного разу і придбав наш велосипед, завдяки Вам ми зростаємо і можемо допомагати іншим!


З повагою, Білосвіт Віталій Миколайович

1.

Мати індивідуальну програму реабілітації (і.п.р) з вписаною туди рекомендацією "Рекомендується триколісній велосипед"

2.

Знати, як ми називаємося в базі ЦБІ (Центральний банк даних з проблем інвалідності), як виробник - Фізична особа-підприємець Білосвіт Віталій Миколайович код ЄДРПОУ 3374507731

3.

В Управлінні вам видадуть документ, який називається "Направлення" з присвоєним номером і датою, також там повинно бути вказано "для забезпечення КРІСЛА КОЛІСНІ (КОЛЯСКИ)".

4.

Оригінал цього направлення треба відправити нам для реєстрації і подальшої роботи за адресою 03148 Київ, вул. В.Верховинця 10, 232 або службою доставки за домовленістю.

5.

Ми починаємо роботу з оформленням документів з вашим Управлінням соцзахисту і забезпечуємо вас велосипедом!

6.

З будь-яких питань і в будь-яких незрозумілих ситуаціях сміливо і без вагань телефонувати нам за номерами телефонів в розділі Контакти або писати на сайті!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Vkontakte Icon
  • White YouTube Icon
Запитайте у нас

+38(068)883-80-90,  (073)158-35-96,  (050)106-38-85

15 км Житомирського шосе

м. Київ 

Україна

Гарантія на всю продукцію - 1 рік. Повернення протягом 14 днів з дати продажу, зазначеної в паспорті товару

2012-2020 з любов'ю, ТМ 3Колеса 

0

КОРЗИНА