top of page
Новые поступления
трехколесный велосипед для взрослых

Понад 2000 родин обрали нас

Високоміцні рами, ручна робота українських майстрів, довіра і робота з державою, наявність сертифікатів відповідності та якості - це одні з небагатьох причин купити дорослий триколісний велосипед у нас і познайомитися з нами!

Триколісний велосипед для дорослих

״

Фотографії та відгуки Ви зможете знайти в нашому Блозі, частина якого представлена ​​нижче. Також, зверніть увагу на дуже актуальну інформацію про шахраїв в інтернеті, якщо хочете придбати триколісний велосипед для дорослих або дітей. Вдалих Вам покупок!

Всі рами триколісних велосипедів для дорослих наші майстри виготовляють вручну, використовуючи міцний український метал і якісні матеріали, а комплектуючі підібрані так, щоб ви отримали прийнятну ціну і завжди могли покластися на свій велосипед.

Кожен залізний "кінь" спершу повністю збирається, а кожен вузол перевіряється, і тільки після знаходить свого улюбленого покупця. Ми дуже пишаємося тим, що ми робимо і сподіваємося, що кожен велосипед буде радувати і вірно служити своєму власникові.

 

З повагою, команда ТМ 3Колеса

״

3х колесный велосипед для взрослых

2 tsp.

Oil

Амортизаційна передня 

вилка для комфорту при їзді

Зручна корзинка для речей

Клаксон

Комфортне м'яке сидіння

Надійні зварювальні з'єднання

від наших майстрів

Передні гальма     V-Brake

Якісне і довговічне

порошкове фарбування 200'С

Велика корзина для багажа

Переваги нашого триколісного велосипеда для дорослих

Перемикання швидкостей Shimano Nexus-3

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

     Щорічно триколісні велосипеди для дорослих ТМ 3Колеса (ФОП Білосвіт В.М.) проходять випробування з метою підтвердження відповідності якості згідно ГОСТам та ДСТУ. Наявність подібних документів - це дуже важливо, оскільки ні що інше не покаже те, що продукція надійна і готова зустрітися зі споживачем, а її виробник серйозно і відповідально ставиться до справи, а не пропаде після вдалого продажу.

     

     За свої дорослі триколісні велосипеди ми не вимагаємо попередньої оплати і готові відправляти післяплатою (розрахунок при отриманні). Для юридичних осіб є безготівковий розрахунок.

 

     Завдяки службам доставки ви можете придбати наш триколісний велосипед для дорослих не тільки в Києві, а й в таких містах як Одеса, Харків, Полтава, Вінниця, Львів, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Херсон, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Суми, Чернігів, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Мелітополь та в кожному іншому населеному пункті України від малого до великого!

Ми завжди раді вам!

MyCollages.jpg

Телеканал про нас

Триколісні велосипеди та шведські стінки 3Колеса безкоштовно людям з інвалідністю

Через органи соціального захисту населення України люди з додатковими потребами можуть отримати наші реабілітаційні триколісні велосипеди та шведські стінки безкоштовно за державною програмою. Діють обмеження, дізнайтеся більше по кнопці нижче.

bottom of page