Понад 1500 родин обрали нас

Високоміцні рами, ручна робота українських майстрів, довіра і робота з державою, наявність сертифікатів відповідності та якості - це одні з небагатьох причин купити дорослий триколісний велосипед у нас і познайомитися з нами!

ДЕЯКІ МОДЕЛІ

״

Фотографії та відгуки Ви зможете знайти в нашому Блозі, частина якого представлена ​​нижче. Також, зверніть увагу на дуже актуальну інформацію про шахраїв в інтернеті, якщо хочете придбати триколісний велосипед для дорослих або дітей. Вдалих Вам покупок!

Всі рами триколісних велосипедів для дорослих наші майстри виготовляють вручну, використовуючи міцний український метал і якісні матеріали, а комплектуючі підібрані так, щоб ви отримали прийнятну ціну і завжди могли покластися на свій велосипед.

Кожен залізний "кінь" спершу повністю збирається, а кожен вузол перевіряється, і тільки після знаходить свого улюбленого покупця. Ми дуже пишаємося тим, що ми робимо і сподіваємося, що кожен велосипед буде радувати і вірно служити своєму власникові.

 

З повагою, команда ТМ 3Колеса, ФОП Білосвіт В.М.

״

Переваги нашого триколісного велосипеда для дорослих

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

     Щорічно триколісні велосипеди для дорослих ТМ 3Колеса (ФОП Білосвіт В.М.) проходять випробування з метою підтвердження відповідності якості згідно ГОСТам та ДСТУ. Наявність подібних документів - це дуже важливо, оскільки ні що інше не покаже те, що продукція надійна і готова зустрітися зі споживачем, а її виробник серйозно і відповідально ставиться до справи, а не пропаде після вдалого продажу.

     

     За свої дорослі триколісні велосипеди ми не вимагаємо попередньої оплати і готові відправляти післяплатою (розрахунок при отриманні). Для відправки радимо вибирати службу Автолюкс-Експрес Пошта, спираючись на економію і терміни доставки. Для юридичних осіб є безготівковий розрахунок.

 

     Завдяки службам доставки ви можете придбати наш триколісний велосипед для дорослих не тільки в Києві, а й в таких містах як Одеса, Харків, Полтава, Вінниця, Львів, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Херсон, Черкаси, Івано-Франківськ, Житомир, Суми, Чернігів, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Мелітополь та в кожному іншому населеному пункті України від малого до великого!

Ми завжди раді вам!

Телеканал ZIK про нас

Безкоштовно діткам до 18-ти 

     Триколісний велосипед для дорослих - це не тільки хороший помічник у житті звичайної людини, а ще й прекрасний реабілітаційний засіб для людей з додатковими потребами (інвалідів). Їм велосипед дарує самостійність, розвиває опорно-руховий і вестибулярний апарати. Тому ми беремо участь в державній програмі і дітки з інвалідністю до 18-ти років мають право на безкоштовне отримання нашого велосипеда. Якщо ви батьки такої дитини або знайомі з ними, тисніть "Отримати безкоштовно" і дізнайтеся, як не платити за наш трицикл і отримувати від нього користь!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Vkontakte Icon
  • White YouTube Icon
Запитайте у нас

+38(068)883-80-90,  (073)158-35-96,  (050)106-38-85

15 км Житомирського шосе

м. Київ 

Україна

Гарантія на всю продукцію - 1 рік. Повернення протягом 14 днів з дати продажу, зазначеної в паспорті товару

2012-2020 з любов'ю, ТМ 3Колеса 

0

КОРЗИНА